Obchod

aneb
Jak se k Vám dostávají biopotraviny pro nasycení těla i duše

Obchodní buňka, která se zabývá zejména maloobchodní činností, se osamostatnila počátkem roku 2015. Jejím úkolem je distribuovat maloobchodním a individuálním odběratelům vše, co vypěstujeme na našich polích nebo vychováme v našich chlévech: zejména tedy brambory, zeleninu, obiloviny a také mléčné výrobky z naší nové mlékárny. Spolupracovníci v maloobchodu přirozeně zajišťují vše potřebné, jako například každodenní kontakt s odběrateli, zpracování jejich objednávek i zajištění rozvozů objednávek po celém regionu – od Kaplice, přes Český Krumlov a České Budějovice do Trhových Svinů i Nových Hradů atd.

Maloobchod je na počátku svého samostatného vývoje a jeho cílem je stát se činnou tváří našeho statku ve vztahu k všem těm lidem, kteří mají zájem o biopotraviny k nasycení těla i duše. Postupně tak může vznikat společenství lidí, kteří nejsou jen ve vztahu prodávající-kupující, nýbrž kteří vzájemně spolupracují ve prospěch celku, společně se nesou v živém vědomí a chovají v srdci zodpovědnost a vděčnost vůči zemi, jež je nám chlebem vezdejším.

Úkolem maloobchodu je pravidelný rozvoz mléčných výrobků a zeleniny: k tomu bude nejen rozšiřovat svůj vozový park o pojízdnou prodejnu a chladírenské dodávky, ale také počet spolupracovníků.


A aby vaše nakupování bylo co nejsnadnější, připravili jsme pro vás E-SHOP.